Bizimle İletişime Geç

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri

GSM: +90 (531) 228 3895
E-MAIL: cepyazilimistanbul@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Haftaiçi: 08:00 — 18:00
Cumartesi: 08:00 — 18:00

Nasıl Gelinir?

Firmamıza ulaşabilmek için PERPA Ticaret Merkezi içerisinde Mavi Avlu ve 9. Kat yerleşim planını tarif eden krokileri kullanınız. En çok kullanılan 8. Kat girişinde A Blok yan kapısından girdikten sonra karşılaşacağınız merdivenlerden yukarıya çıkıp sağ koridordan ilk sola sapıp sol hizayı takip ederek servisimize ulaşabilirsiniz. PERPA Ticaret Merkezi’ne ise Metrobüs, İETT ve bölge dolmuşlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Araçla gelen müşterilerimiz navigasyon bilgisi için buraya tıklayabilirler.

Hakkımızda

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri sahada geçen 5 yıllık bir tecrübenin eseri olarak 2018 yılının Ağustos ayında kurulmuş ve mobil cihazların teknik servisi alanına yeni bir soluk getirmeyi amaçlamıştır. Piyasadaki güvensizlik ve tecrübesizlik ortamında tecrübe ve güveni aynı anda müşterilerine sunmayı amaçlayan firmamız çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Teknik servis ve tamir alanlarında ithalatçı ve distribütör firmalara danışmanlık hizmetlerinin sağlanması, her marka ve model cihaza gerçekten orijinal parçanın teknik servislerden satın alınan parçalar haricinde çalışan cihazlardan sökülerek müşterilere sunulması, özellikle hizmet verdiğimiz markalar ve diğer tüm markaların yazılımsal ve teknik anlamda tamir desteği verilmesi hizmetlerimiz her gün daha da yüksek bir kalite hedefiyle devam etmektedir.

Bilmediği cihaza bilinçsiz müdahale etmek yoluyla milli sermayenin kaybına sebebiyet verenlere bir tepki olarak yola çıkmış olan HSR Servis’ten alışveriş yapmak ve cihazını göndermek suretiyle bize verdiğin desteğin farkındayız. Biz HSR Servis olarak yalnızca uygun ve hakkaniyetli fiyatlarla parça satışı ve tamir hizmeti sağlamıyor, aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Yorulmadan ve pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bizleri tercih eden bütün müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri
Muhammet Işık